Жіночий клімакс

Жіночий клімакс – це перехідний період у житті жінки, коли завершується репродуктивний етап і починається новий – етап елегантної зрілості. Клімакс – це природний процес. Він не перевертає життя з ніг на голову, не робить його гіршим або кращим. Просто все йде своєю чергою: дівчинка під впливом гормонів перетворюється на жінку, отримуючи можливість стати матір’ю.

З часом репродуктивна функція перестає бути пріоритетною для організму, рівень статевих гормонів знижується. Репродуктивний період закінчується, а жінка продовжує залишатися собою, насолоджуватися життям і дбайливо ставитися до свого здоров’я (це абсолютно необхідно в будь-якому віці!). Докладніше -►

Читайте також

Менопауза: що це? Все про елегантний період

Менопауза – це перехідний період у житті жінки, коли завершується репродуктивний етап і починається новий – етап елегантної зрілості.

Профілактика раннього клімаксу

Раннім вважається клімакс, що розпочався у віці 35-45 років, хоча зазвичай менопауза (повна зупинка менструацій) настає у 45-52 років.

Основні симптоми клімаксу

С наступлением климакса в организме женщины происходят значительные изменения, которые сопровождаются неприятными симптомами.

Збільшення ваги під час клімаксу. З чим пов’язане і що робити?

В момент гормональной перестройки организма, большинство женщин часто страдают от набора лишних килограмм.

Харчування під час клімаксу: приклад меню

Згідно з дослідженнями, завдяки коригуванню способу життя і режиму щоденного харчування можна зменшити симптоми клімаксу

Негормональне лікування клімаксу

Існує група лікарських засобів негормональної природи як альтернатива гормонозамісній терапії.

Вагінальні виділення під час клімаксу

Вагінальні виділення під час клімаксу відображають ті фізіологічні зміни, які відбуваються в цей період в організмі жінки.

Менопауза чи вагітність

Менопауза і вагітність мають багато схожих симптомів, порівняння яких допоможе вам зрозуміти, в якому періоді ви перебуваєте.