Новини

Новини

Дозозалежні ефекти екстракту Cimicifuga Racemosa Ze 450 (препарат Сімідона) у лікуванні клімактеричних скарг: рандомізоване плацебо контрольоване дослідження.» Reproductive health. Eastern Europe», 2020, volume 10 № 3.

12-тижневий прийом Сімідона форте, статистично значуще зменшив клімактеричні симптоми з тяжким ступенем проявів, завдяки 13 мг стандартизованого екстракту циміцифуги у складі.

Новини

Вплив cimicifuga racemosa на метаболічні параметри жінок із симптомами менопаузи. Репродуктивна ендокринологія №2 (52) квітня 2021р.

Сімідона, на відміну ЗГТ в менопаузальний період попереджає набір маси тіла приблизно 0,5 кг на рік, попереджаючи ризик виникнення метаболічних захворювань, завдяки підвищенню чутливості рецепторів до інсуліну.

Новини

Метаболічний зсув, індукований екстрактом Сimicifuga Racemosa, запобігає пошкодженню мітохондрій та окисної загибелі клітин. Репродуктивна ендокринологія №3 (59) червня 2021р.

Виснаження рівня естрогену в менопаузу — причина окислювального стресу, а отже, розвитку метаболічних розладів, які не коригуються ЗГТ (Sekhon and Agarwal, 2013).

Сімідона – негормональний препарат, що усуває менопаузальні симптоми і єдина захищає мітохондрії від окисного стресу і клітини від апоптозу, запобігаючи метаболічним розладам.

Новини

Як впоратися з симптомами менопаузи? Тижневик Аптека № 13 (1034) 11 квітня 2016р.

Середній вік настання менопаузи у жінок становить 47 років, тому практично 1/3 свого життя сучасна жінка проводить в стані постменопаузи.

При цьому майже у половини жінок відзначається важкий перебіг клімаксу, у кожної третьої його прояви носять помірний характер. Тобто менопаузальні розлади є однією з домінуючих проблем зі здоров’ям у жінок середнього віку.

Новини

Що важливо при виборі препарату для лікування клімаксу? Тижневик Аптека № 22 (1043) 13 червня 2016р.

Симптоми менопаузи різноманітні, і часто жінка не розуміє, що, наприклад, її підвищена дратівливість на робочих нарадах може бути ознакою початку гормональної перебудови в організмі.

До того ж скачки артеріального тиску, що раніше не відзначалися можуть свідчити про те ж. При цьому жінка часто самостійно «призначає» собі препарати для усунення того чи іншого симптому клімаксу, який не впливає при цьому на причину його появи.

Новини

Дозозалежні ефекти екстракту Cimicifuga racemosa Ze 450 в лікуванні клімактеричних розладів. Газета «Гінекологія, Акушерство, Репродуктологія» Червень 2016р.

Менопауза – природний біологічний процес, що знаменує перехід життя жінки з репродуктивної фази в пострепродуктивну.

У той же час глибокі фізіологічні зміни в пери-та постменопаузальному періоді можуть викликати різні скарги, зокрема вазомоторні (припливи, пітливість), психовегетативні (безсоння, нервозність, дратівливість, депресія, напади серцебиття), соматичні (болі в суглобах), сечостатеві і сексуальні симптоми (зміни лібідо, діаспареунія, вагінальна сухість).

Новини

Дозозалежні ефекти екстракту cimicifuga racemosa ze 450 в лікуванні клімактеричних скарг. Репродуктивна ендокрінологія №3 (29) червень 2016р.

З одного боку, менопауза є нормальним біологічним процесом, який свідчить про перехід зрілих жінок від репродуктивної до пострепродуктивної фази життя.

З іншого боку, глибокі фізіологічні зміни в пери-та постменопаузальному періоді можуть зумовити появу скарг.

Новини

Сучасний підхід до ведення пацієнток з симптомами менопаузального переходу і передменструального синдрому. Газета «Гінекологія, Акушерство, Репродуктологія» Жовтень 2016р.

Арсенал лікаря-практика в даний час представлений величезною кількістю засобів медикаментозної терапії. При цьому їх кількість продовжує збільшуватися.

Проте все ще актуальним є питання вибору в кожному конкретному клінічному випадку найбільш ефективним засобом, що володіє не тільки вираженим клінічним ефектом, але і високим профілем безпеки, що особливо важливо в практиці акушера-гінеколога.

Новини

Застосування препаратів рослинного походження в лікуванні симптомів клімактеричних порушень і ПМС. Газета «Гінекологія, Акушерство, Репродуктологія» Жовтень 2016р.

Проведення таких щорічних заходів, як XIV З’їзд акушерів-гінекологів України та науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблемні питання акушерства, гінекології та репродуктології в сучасних умовах», вже вкотре дозволяє не тільки ознайомитися з останніми досягненнями в різних напрямках медицини, а й особисто взяти участь в обговоренні найцікавіших питань з іноземними фахівцями.

Новини

Ефекти екстракту циміцифуги гроновидної Ze 450 (сімідона) в лікуванні клімактеричної симптоматики. Репродуктивна ендокрінологія №6 (32) 2016р.

Екстракти циміцифуги гроновидної (Cimicifuga racemosa, CR) були описані в монографії Європейського наукового об’єднання по фітотерапії (European Scientific Cooperative on Phytotherapy, ESCOP) в якості фармакологічно активного лікування клімактеричних симптомів, а в монографії Комітету з рослинним препаратам (The Committee on Herbal Medicinal Products, HMPC) при Європейському агентстві з лікарських засобів (European Medicines Agency, EMA) був підтверджений статус цього екстракту – «широке медичне застосування».

Новини

Сімідона: завжди бути жінкою. Журнал «Фармацевт практик» №5 [158] 2017р.

Симптоми клімаксу не залежать від пори року. Однак з настанням літа набагато складніше переносити приливи жару і підвищену пітливість.

Саме тому в теплий період року багато жінок частіше звертаються за допомогою до гінеколога або провізора.

Новини

Ефекти екстракту циміцифуги гроновидної Ze 450 в лікуванні клімактеричної симптоматики. Газета «Гінекологія, Акушерство, Репродуктологія» Березень 2017р.

На сьогоднішній день вивчення терапевтичних ефектів циміцифуги гроновидної (Cimicifugae rhizome), зокрема її екстракту (Ze 450), присвячена велика кількість наукових робіт. Ефективність екстракту Ze 450 в якості фармакологічно активного компонента терапії клімактеричних симптомів була підтверджена в монографіях Європейського наукового об’єднання по фітотерапії (ESCOP, 2003) і Комітету з рослинним препаратам Європейського агентства лікарських засобів (HMPC of EMA, 2010). Крім того, клінічно значущий терапевтичний ефект екстрактів ціміфуги у жінок з клімактеричним синдромом був відзначений в ряді клінічних досліджень.